Czy w dzisiejszych czasach można jeszcze wymyślić oryginalną formułę na restaurację w której znajduje się oddzielna sala do organizowania imprez kulturalnych? Wydaje się ze wszystko już było ale …. już wkrótce na Warszawskim Mokotowie pojawi się nowe miejsce pod nazwą BRAWO! BIS!

 

Wszystko zaczyna się od marzeń… Aneta Sapilak od lat myślała o „swojej” kameralnej artystycznej przestrzeni, połączonej z dobrym jedzeniem, do której zapraszałaby artystów i w ślad za nimi widownię…

 

Do współpracy przy programowaniu repertuaru Aneta zaprosiła Ryszard Wojciula. Znają się od podstawówki, oboje są managerami muzycznymi, muzykami, oboje do niedawna byli wiceprezesami warszawskiej wytwórni płytowej For Tune. Ryszard to osoba o wielu wszechstronnych talentach. W latach 80. grał na saksofonie w wielu znanych zespołach rockowych, 90. szefował muzycznie i programowo rockowemu radiu Wawa, a potem innym stacjom – w tym Radiu TOK FM. Do dziś jest aktywnym muzykiem i producentem muzycznym, dziennikarzem i managerem.

 

 Na widowni „Brawo! Bis!” zmieści się maksymalnie 72 osoby. Wszyscy widzowie będą mieli zatem niemal „namacalny” kontakt z występującymi artystami.

 

Na scenie prezentowane będą teatralne monodramy i kameralne koncerty.

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na wydarzenia muzyczne, bo będą nietypowe. Ryszard jest specjalistą od rozmów z artystami. Przeprowadził ich w swoim życiu setki. W „Brawo! Bis!” usłyszycie zatem na żywo nie tylko występujących artystów, ale i posłuchacie rozmowy z nimi, a nawet będziecie sami mogli zadawać pytania!

Po występach artyści chętnie zasiądą przy stoliku z widzami. Będzie też możliwość zjedzenia z nimi kolacji!

Koncerty w „Brawo! Bis!” będą kameralne, niemal akustyczne – ze specyficzną formułą nie tylko z powodu elementu dziennikarskiego. Nasi muzycy przygotują specjalny repertuar w składzie, z którym nie grają na co dzień. Jeśli występ odbywać się będzie w okolicach premiery płyty artysty, jeśli będzie taka wola i potrzeba to nasze wydarzenie okrasimy krótkim odsłuchem promowanej aktualnie płyty – na specjalnie przygotowanym audiofilskim sprzęcie.

Wszystko przed nami.., ale jedno jest pewne! To, co Państwo zobaczą i usłyszą w Brawo! Bis! będzie na wysokim artystycznym poziomie.

 

ArtHorse sp. z o.o.

ul. Wiertnicza 99, 02-952 Warszawa,  NIP: 951 24 44 070, REGON: 368143504

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr rejestru przedsiębiorców KRS 0000692327 Kapitał Zakładowy: 16 000 PLN

  • Facebook Social Icon