September 9, 2017

Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

Premiera płyty "MaloGranie" - Michał Sołtan w Teatrze BoTo w Sopocie

November 19, 2017

 

 

Listopadowy Sopot przywitał nas prawie pustym Monciakiem, bezpłatnym wejściem na molo i morzem spokojnym jak zimna zupa..

 

 

 Aneta Sapilak przed wejściem do teatru BoTo (foto: ArtHorse)

 
Publiczność.. na koncert promujący płytę Michała Sołtana MaloGranie przybyła licznie, a nawet w nadmiarze. Teatrowi BoTo przy ul. Monte Cassino 54 B groziło zawalenie stropu!! Nie wszyscy na koncert się dostali. Pewien zdesperowany pan ubłagał organizatorów żeby pozwolili nam wejść na górę i zrobić dla niego zdjęcie koncertu – bo musiał mieć alibi dla żony! Leszek Możdżer kupił bilet  spod lady - „po znajomości”.

 

 Leszek Możdżer przysiadł na schodkach (foto: Bartosz Wołk-Karczewski )

 

My jako management odstąpiliśmy swoje miejsca chętnym, którzy nie byli zapobiegliwi – nie zamawiając wcześniej biletów. Damian Pietrasik [właściciel Studia Quality] z małżonką Weroniką  przyjechali na koncert specjalnie z Warszawy! Dobrze, że będąc w pociągu zarezerwowali  bilety telefonicznie.

 

Ryszard Wojciul, Damian i Weronika Pietrasik (foto: ArtHorse)

 

Szkoda, że nie zdecydowaliśmy się na zrobienie dwóch koncertów! Miejsce niezwykle klimatyczne. Dobre grzane wino i piwo.

 

 Michał Sołtan (foto: Bartosz Wołk-Karczewski )


Michał Sołtan … chłopak, który realizuje marzenia…, który kocha i jest kochany.., który z miłości do Madzi [Magdaleny Jankowskiej] i pod wpływem jej malarskiej twórczości pisze teksty i komponuje, który zafascynowany Gregory Porterem pcha do przodu swoje muzyczne aspiracje, ciężko pracuje,  łączy ludzi, zaraża optymizmem i wiarą, że niemożliwe staje się możliwe..

 

 Magdalena Jankowska i Michał Sołtan (foto: ArtHorse)

 

Wielki szacunek. Dla Artysty, który bierze sprawy w swoje ręce. I  kocha to, co robi! Jego piosenki są jak chipy wszczepione w mózg. Zostają na długo. Śpiewa się je w myślach podczas pracy i wypoczynku. W czasie zasypiania i budzenia o poranku..

 

Oto recenzja płyty pióra Iśki Marchwicy [Interia]

 

Premierowy koncert rozgrzał publiczność do białości. Potężne brzmienie oktetu, energia utworów do tańca, przeplatana lirycznymi balladami zbudowała niepowtarzalny klimat koncertu nowego zespołu Michała.

 

 

 zespół (foto: Bartosz Wołk-Karczewski )

 

Gościem specjalnym koncertu był grający na tenorze i sopranie Irek Wojtczak:

 

Płyta MaloGranie już do kupienia w sklepach w tym i na naszej stronie www.

 

Zapraszamy do oglądania klipu do pierwszego singla z płyty:

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Archiwum
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

 

ArtHorse sp. z o.o.

ul. Wiertnicza 99, 02-952 Warszawa,  NIP: 951 24 44 070, REGON: 368143504

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr rejestru przedsiębiorców KRS 0000692327 Kapitał Zakładowy: 16 000 PLN

  • Facebook Social Icon