Premiera płyty "MaloGranie" - Michał Sołtan w Teatrze BoTo w Sopocie


Listopadowy Sopot przywitał nas prawie pustym Monciakiem, bezpłatnym wejściem na molo i morzem spokojnym jak zimna zupa..

Aneta Sapilak przed wejściem do teatru BoTo (foto: ArtHorse)

Publiczność.. na koncert promujący płytę Michała Sołtana MaloGranie przybyła licznie, a nawet w nadmiarze. Teatrowi BoTo przy ul. Monte Cassino 54 B groziło zawalenie stropu!! Nie wszyscy na koncert się dostali. Pewien zdesperowany pan ubłagał organizatorów żeby pozwolili nam wejść na górę i zrobić dla niego zdjęcie koncertu – bo musiał mieć alibi dla żony! Leszek Możdżer kupił bilet spod lady - „po znajomości”.

Leszek Możdżer przysiadł na schodkach (foto: Bartosz Wołk-Karczewski )

My jako management odstąpiliśmy swoje miejsca chętnym, którzy nie byli zapobiegliwi – nie zamawiając wcześniej biletów. Damian Pietrasik [właściciel Studia Quality] z małżonką Weroniką przyjechali na koncert specjalnie z Warszawy! Dobrze, że będąc w pociągu zarezerwowali bilety telefonicznie.

Ryszard Wojciul, Damian i Weronika Pietrasik

Ryszard Wojciul, Damian i Weronika Pietrasik (foto: ArtHorse)

Szkoda, że nie zdecydowaliśmy się na zrobienie dwóch koncertów! Miejsce niezwykle klimatyczne. Dobre grzane wino i piwo.

Michał Sołtan (foto: Bartosz Wołk-Karczewski )

Michał Sołtan … chłopak, który realizuje marzenia…, który kocha i jest kochany.., który z miłości do Madzi [Magdaleny Jankowskiej] i pod wpływem jej malarskiej twórczości pisze teksty i komponuje, który zafascynowany Gregory Porterem pcha do przodu swoje muzyczne aspiracje, ciężko pracuje, łączy ludzi, zaraża optymizmem i wiarą, że niemożliwe staje się możliwe..

Magdalena Jankowska i Michał Sołtan w tle obraz autorstwa Magdy

Magdalena Jankowska i Michał Sołtan (foto: ArtHorse)

Wielki szacunek. Dla Artysty, który bierze sprawy w swoje ręce. I kocha to, co robi! Jego piosenki są jak chipy wszczepione w mózg. Zostają na długo. Śpiewa się je w myślach podczas pracy i wypoczynku. W czasie zasypiania i budzenia o poranku..

Oto recenzja płyty pióra Iśki Marchwicy [Interia]

Premierowy koncert rozgrzał publiczność do białości. Potężne brzmienie oktetu, energia utworów do tańca, przeplatana lirycznymi balladami zbudowała niepowtarzalny klimat koncertu nowego zespołu Michała.

zespół (foto: Bartosz Wołk-Karczewski )

Gościem specjalnym koncertu był grający na tenorze i sopranie Irek Wojtczak:

Płyta MaloGranie już do kupienia w sklepach w tym i na naszej stronie www.

Zapraszamy do oglądania klipu do pierwszego singla z płyty:

#pomianowskaworldmusicsukabiłgorajska

Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square